Najwięcej spamu dostali:
- (2592) seweryn.li...
- (445) esdek
- (321) dybek
- (320) PSZEGRYF
- (253) nie
- (247) niepodam
- (224) dupa
- (176) PISowiec
- (175) Grypserka
- (162) test
- (162) ajet
- (160) TRYNIU
- (145) fugol
- (143) blokekipa
- (138) nina
- (134) Ciupak
- (134) kacper
- (126) droo
- (123) aaa
- (122) INCEL
- (119) temurintea...
- (109) lol
- (102) Nieczystem...
- (93) jan
- (90) ala
- (89) kozak
- (87) TENTYPMESS
- (86) KAFETERIA
- (86) auto_evo
- (85) pisior
- (82) UMNIENAWSI
- (81) okon
- (79) lollek
- (78) ppapspapad...
- (78) grylogiczn...
- (75) wafel23
- (75) eldescento
- (75) SZPICEL
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
