Najwięcej spamu dostali:
- (2116) seweryn.li...
- (370) esdek
- (300) dybek
- (259) PSZEGRYF
- (247) niepodam
- (246) nie
- (207) dupa
- (161) ajet
- (145) test
- (143) PISowiec
- (133) Grypserka
- (133) nina
- (132) kacper
- (122) droo
- (117) FUGOL
- (115) lollek
- (115) aaa
- (113) Ciupak
- (113) TRYNIU
- (111) BlokEkipa
- (108) lol
- (101) incel
- (83) ppapspapad...
- (82) okon
- (81) auto_evo
- (80) jan
- (74) wafel23
- (73) Nieczystem...
- (72) E2EUAT
- (72) jad
- (71) grylogiczn...
- (70) aaa1
- (70) pisior
- (69) UMNIENAWSI
- (69) eldescento
- (68) aijj18a
- (68) kozak
- (67) conyo
- (64) TENTYPMESS
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
