Najwięcej spamu dostali:
- (2531) seweryn.li...
- (439) esdek
- (320) dybek
- (313) PSZEGRYF
- (252) nie
- (243) niepodam
- (224) dupa
- (175) PISowiec
- (172) Grypserka
- (162) ajet
- (162) test
- (157) TRYNIU
- (143) FUGOL
- (138) nina
- (133) kacper
- (133) BlokEkipa
- (133) Ciupak
- (126) droo
- (125) incel
- (124) aaa
- (119) temurintea...
- (113) lol
- (99) Nieczystem...
- (88) kozak
- (87) jan
- (87) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (85) KAFETERIA
- (83) ala
- (83) pisior
- (81) ppapspapad...
- (80) UMNIENAWSI
- (79) okon
- (77) lollek
- (77) grylogiczn...
- (76) wafel23
- (75) eldescento
- (75) salceson
- (73) SZPICEL
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
