Najwięcej spamu dostali:
- (2853) seweryn.li...
- (455) esdek
- (336) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (266) niepodam
- (254) nie
- (228) dupa
- (194) Grypserka
- (193) PISowiec
- (167) test
- (165) TRYNIU
- (163) ajet
- (159) fugol
- (149) blokekipa
- (147) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (131) droo
- (130) INCEL
- (129) temurintea...
- (126) aaa
- (112) lollek
- (111) lol
- (106) Nieczystem...
- (104) kozak
- (97) ala
- (92) pisior
- (92) jan
- (91) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (83) UMNIENAWSI
- (80) SZPICEL
- (79) salceson
- (78) eldescento
- (77) okon
- (77) grylogiczn...
- (75) jad
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
