Najwięcej spamu dostali:
- (2856) seweryn.li...
- (474) esdek
- (339) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (267) niepodam
- (253) nie
- (228) dupa
- (195) Grypserka
- (194) PISowiec
- (169) test
- (165) TRYNIU
- (163) ajet
- (160) FUGOL
- (150) BlokEkipa
- (148) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (131) INCEL
- (130) droo
- (129) temurintea...
- (125) aaa
- (116) lollek
- (111) lol
- (107) Nieczystem...
- (104) kozak
- (97) ala
- (94) pisior
- (94) jan
- (92) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (84) UMNIENAWSI
- (81) SZPICEL
- (79) salceson
- (79) eldescento
- (77) okon
- (77) jad
- (77) grylogiczn...
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
