Najwięcej spamu dostali:
- (1605) seweryn.li...
- (335) esdek
- (271) niepodam
- (264) nie
- (256) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (214) dupa
- (161) ajet
- (143) lollek
- (137) test
- (134) PISowiec
- (132) kacper
- (125) droo
- (125) aaa
- (119) lol
- (114) Grypserka
- (110) FUGOL
- (108) Tryniu
- (104) BlokEkipa
- (97) Ciupak
- (93) nina
- (93) ppapspapad...
- (88) okon
- (87) INCEL
- (85) aaa1
- (83) jad
- (82) conyo
- (80) aijj18a
- (79) wafel23
- (77) ali
- (75) jak2222
- (74) grylogiczn...
- (73) 241243
- (72) E2EUAT
- (71) jacekkowal...
- (70) mikenichol...
- (70) jan
- (69) pisior
- (69) eldescento
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
