Najwięcej spamu dostali:
- (2649) seweryn.li...
- (449) esdek
- (324) PSZEGRYF
- (317) dybek
- (254) nie
- (251) niepodam
- (227) dupa
- (181) Grypserka
- (179) PISowiec
- (164) test
- (163) ajet
- (159) TRYNIU
- (152) fugol
- (142) BlokEkipa
- (141) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (129) droo
- (129) temurintea...
- (124) INCEL
- (123) aaa
- (111) lol
- (102) Nieczystem...
- (96) ala
- (94) kozak
- (93) jan
- (89) pisior
- (89) KAFETERIA
- (87) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (83) lollek
- (83) UMNIENAWSI
- (80) grylogiczn...
- (79) okon
- (76) wafel23
- (76) eldescento
- (75) SZPICEL
- (73) ppapspapad...
- (72) E2EUAT
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
