Najwięcej spamu dostali:
- (2055) seweryn.li...
- (357) esdek
- (264) dybek
- (260) PSZEGRYF
- (250) niepodam
- (247) nie
- (205) dupa
- (162) ajet
- (144) test
- (143) PISowiec
- (132) kacper
- (126) nina
- (124) droo
- (123) lollek
- (121) Grypserka
- (114) aaa
- (113) TRYNIU
- (113) FUGOL
- (109) lol
- (109) BlokEkipa
- (102) Ciupak
- (99) incel
- (85) ppapspapad...
- (84) okon
- (78) jan
- (75) grylogiczn...
- (75) jad
- (74) aaa1
- (72) conyo
- (72) wafel23
- (72) E2EUAT
- (71) Nieczystem...
- (70) auto_evo
- (70) pisior
- (69) aijj18a
- (69) kozak
- (69) UMNIENAWSI
- (69) eldescento
- (63) KAFETERIA
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
