Najwięcej spamu dostali:
- (2086) seweryn.li...
- (361) esdek
- (276) dybek
- (259) PSZEGRYF
- (249) niepodam
- (246) nie
- (208) dupa
- (162) ajet
- (143) PISowiec
- (142) test
- (132) nina
- (132) kacper
- (125) droo
- (124) Grypserka
- (116) lollek
- (114) FUGOL
- (114) aaa
- (113) TRYNIU
- (109) lol
- (109) BlokEkipa
- (104) Ciupak
- (99) incel
- (82) ppapspapad...
- (81) okon
- (78) jan
- (76) auto_evo
- (74) jad
- (74) wafel23
- (73) grylogiczn...
- (72) E2EUAT
- (71) Nieczystem...
- (71) aaa1
- (70) pisior
- (69) conyo
- (69) eldescento
- (69) UMNIENAWSI
- (68) kozak
- (68) aijj18a
- (63) KAFETERIA
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
